Deprecated: Function session_is_registered() is deprecated in /storage/content/47/1006447/isikotorentacar.com/public_html/index.php on line 203
Işık Oto Rent A Car
+90 506 508 33 68
ANASAYFA | HAVALİMANI TRANSFER | OTELLER | HAKKIMIZDA | KİRALAMA ŞARTLARI | İLETİŞİM | YARDIM |
YARDIM
Nasil Rezervasyon Yapilabilir ?

Rezervasyon islemi 3 basit adımdan olusmaktadır.
Birinci adım; Kiralanacak yer ve tarih seçimi, ikinci adım; Araç seçimi ve üçüncü adım ise iletisim bilgilerinizin girilmesi ile formun gönderilmesi sonrasında rezervasyon isleminiz tamamlanır. Rezervasyon yapmak için sitemizin ana sayfasinda bulunan "ARAÇ VE FIYAT SORGULAMA" baslığı altındaki formu doldurarak ihtiyacınız olan tarihleri belirtiniz ve "FIYATLARI GÖSTER" butonuna tıklayınız. Gelen sayfadan araç seçiminizi yapınız ve rezervasyon islemini gerçeklestirmek için rezervasyon butonuna basınız. Gerekli bilgileri doldurarak rezervasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra email adresinize rezervasyon onay maili gönderilir, mailde gelen linke tıklayarak rezervasyonunuzu onaylayabilirsiniz. Ayrica telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyonu Yapılmış Araç Nasıl Teslim Alınabilir ?

Işık Oto ofisimiz İç hatlar terminalinin 50 metre ilerisinde 700 metrekarelik bir alanı olan bir yerdir.içhatlardan gelen müşrteriler direk ofisimize gelebilirler, Müşteriler dış hatlar terminallerinden birinden geliyorsa , Işık Oto Rent A Car'dan bir personel,geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, Işık Oto Rent A Car 'dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktir.

Araç Kiralama Fiyatlari Neleri Kapsar ?

Kiralanan araçlar ile sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Sehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına araç teslim alma ve birakma ücretsizdir. Ancak, araç teslim adresinizin Işık Oto Rent A Car'a uzakligi 2 km den fazla ise kilometre başına 1 YTL ek ücret talep edilir.
Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir sekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez. Sitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır.

Ödeme Nasıl Yapılır ?

Aracı size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan doları ile ya da Visa veya Master Card kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyonumu Nasil Iptal Edebilirim ?

Aracı alış tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.


Araç Arızalanırsa Ne Olur ?

Seyahatinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna ragmen; bir arıza olduğu takdirde, sorunu en kisa zamanda gidermek garanti edilir. Arıza büyük ise, aracınız baska bir araçla değiştirilir.

Acil Durumlarda Işık Oto Rent A Car ile Nasıl İletişim Kurulabilir?

7 gün 24 saat havalimanı ofisimizden + 90 (242) 330 36 62 ya da cep telefonundan + 90 (506)508 33 68 Işık Oto Rent A Car yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Kaza Durumunda Ne Yapılmalıdır ?

Araç hareket ettirilmeden, 154'den trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik, alkol raporu ve kazaya karışan diğer araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınmalıdır.

Kiralanan Araç, Baskası Tarafından Kullanılabilir mi ?

Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalamasi ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.
  Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /storage/content/47/1006447/isikotorentacar.com/public_html/index.php on line 284 Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /storage/content/47/1006447/isikotorentacar.com/public_html/index.php on line 285
   
Antalya Gezilecek Yerler RSS - Antalya Gezilecek Yerler
Antalya Hotel Transferleri RSS - Antalya Hotel Transferleri
 
Işık Oto Tur. Film Inş. Tic. ve San. Ltd. - Somtur