Deprecated: Function session_is_registered() is deprecated in /storage/content/47/1006447/isikotorentacar.com/public_html/index.php on line 203
Işık Oto Rent A Car
+90 506 508 33 68
ANASAYFA | HAVALİMANI TRANSFER | OTELLER | HAKKIMIZDA | KİRALAMA ŞARTLARI | İLETİŞİM | YARDIM |
KİRALAMA ŞARTLARI
EHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.


FİYATLAR

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. Port bagaj istek üzerine günlüğü 15 TL' ye kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla günlüğü 5 TL'den çocuk koltuğu kiralanabilir.

ÖDEME VE DEPOZİT

Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir.
Geçerli pasaport ve uçuş bilgileri alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda son çalıştığınız iş yerinizin adres ve telefon bilgilerini belgelemeniz gerekmektedir.

SİGORTA

Aracın 3. şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içerisinde ) sigorta garantisi kira ücretinin içerisindedir. İsteğe bağlı olarak ferdi hayat sigortası için günlük 15 TL ödenmesi gereklidir.
Sigortaların geçerli olabilmesi için, aracın yerini değiştirmeden; trafik kaza ve alkol raporunun alınması, kazada tamamen kusurlu bulunulmaması, aracın alkollü ve uyuşturucu etkisi altında veya yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Raporların en geç 24 saat içersinde ofisimize ulaştırılması gereklidir


TESLİM VE BIRAKMA

Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Işık oto Car Rental sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir.
Işık oto kiralama bürolarının bulunduğu yerlerden aracı teslim alıp aynı yere bırakma ücretsizdir. ışık oto kiralama bürolarından alıp başka bir ışık oto ofisinde veya başka bir yerde aracı teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır.

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz
  Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /storage/content/47/1006447/isikotorentacar.com/public_html/index.php on line 284 Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /storage/content/47/1006447/isikotorentacar.com/public_html/index.php on line 285
   
Antalya Gezilecek Yerler RSS - Antalya Gezilecek Yerler
Antalya Hotel Transferleri RSS - Antalya Hotel Transferleri
 
Işık Oto Tur. Film Inş. Tic. ve San. Ltd. - Somtur